Sjednejte si s námi
konzultaci vašeho videa!

Sjednejte si
s námi
konzultaci
vašeho videa!

produkce@tvorimevidea.cz

Kde nás můžete potkat?

Kanceláře Tvoříme Videa Technology Innovation Transfer Chamber

Brno

brno@tvorimevidea.cz

Technology Innovation Transfer Chamber
Purkyňova 648/125, 612 00 Brno

Technology Innovation Transfer Chamber
Purkyňova 648/125, 612 00 Brno

Praha

praha@tvorimevidea.cz

Ostrava

ostrava@tvorimevidea.cz

Olomouc

olomouc@tvorimevidea.cz

Zlín

zlin@tvorimevidea.cz

Kroměříž

kromeriz@tvorimevidea.cz

Pardubice

pardubice@tvorimevidea.cz

Jihlava

jihlava@tvorimevidea.cz

Ve stručnosti nám popište, jaké video u nás poptáváte.  

Provozovatel CASH & GO s.r.o.
IČ: 60744405 | DIČ: CZ60744405
Spisová značka: C 201842
vedená u Městského soudu v Praze

Provozovatel CASH & GO s.r.o.
IČ: 60744405 | DIČ: CZ60744405
Spisová značka: C 201842
vedená u Městského soudu v Praze



Odesláním zprávy vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Zásady zpracování osobních údajů